Продукція

Тут до Вашої уваги колекції Mansion (Меншен), Katrilli (Катріллі), Jazzy (Джазі), Classic KL (Класік КЛ), Rocky (Рокі), 3Т. Покрівля Катепал відрізняється надзвичайною функціональністю, а також унікальними характеристиками, тому така покрівля здатна зробити Ваш будинок затишним і теплим.

Компанія МКМ ГРУП – єдина компанія, яка імпортує продукцію Katepal на територію України. Ми імпортуємо для вас бітумну черепицю, рулонні матеріали та комплектуючі, що виготовляються на єдиному заводі у Фінляндії.

Весь асортимент Катепал, виготовлений на заводі  Katepal Oy, відповідає європейським вимогам та має гарантію від заводу виробника. На сьогодні Katepal Oy є лідером серед виробників бітумної черепиці. В процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, а новітні технології, контроль якості та притаманна фінам дисципліна та працездатність, роблять цей продукт справді унікальним.     

Ви можете купити бітумну черепицю, рулонні матеріали та комплектуючі Катепал, зв’язавшись будь-яким зручним для вас способом. Також ви можете завітати у наш шоурум, що знаходиться в місті  Київ.

Ми підберем для вас всі комплектуючі, зробимо точний розрахунок покрівлі та, при необхідності, здійснимо технагляд об’єкту. 

Бітумна черепиця. Переваги та основні характеристики.

На сьогоднішній день серед багатьох видів покрівель, бітумна черепиця впевнено займає лідируючі позиції. Адже серед переваг має чудові технічні характеристики, розумну ціну, легкий та відносно швидкий монтаж, тривалий строк експлуатації. Але давайте детальніше розберемся в перевагах бітумної черепиці.

Перше, що можна виділити – це зовнішній вигляд будинку. І хоча є багато скептиків, які говорять, що на дах дивляться тільки один раз коли він новий, але ж давайте зізнаємось, що естетика дуже часто стоїть в одному ряду з якістю. Бітумна черепиця має широкий вибір кольорів та форм, настільки широкий, що можна підібрати черепицю під будь-яку архітектуру будинку. І кожна з них буде чудово вписуватись в навколишнє середовище – гармонічно і природньо. Тут хочеться додати, що значною перевагою бітумної черепиці з СБС-модифікованого бітуму є то, що нею можна покрити дахи будь-якої складності. Це можуть бути прості круглі, багатоскатні, з арками та куполами, з кутом нахилу від 8⁰ до 90⁰.

Бітумна черепиця Катепал є лідером продажу в багатьох європейських країнах. Причина такої популярності перш за все зумовлена високими якісними показниками. Це вдається за допомогою багаторічного досвіду  роботи, застосуванню новітніх технологій виробництва та багатомільйонних інвестицій.

Переваги бітумної черепиці Катепал

З усіх функцій, які повинна забезпечувати покрівля, функція захисту – основна. При грамотному монтажі, черепиця забезпечує надійну гідроізоляцію. Наявність клейового  шару, якісний СБС-модифікований бітум та професійний монтаж дають 100% гарантію гідроізоляції. А дія сонячного тепла з часом перетворює дах в суцільне водонепроникне покриття.

Бітумна черепиця Катепал ідеально підходить до українського клімату, адже температурний діапазон становить від -55⁰ С до + 110⁰ С. На сильному морозі черепиця не тріскається завдяки тому ж СБС-модифікованому бітуму, він еластичний та відмінно переносить низькі температури, а також дощ, сніг, град, сильний вітер та ін. Треба відмітити, що бітумна черепиця має чудове шумопоглинання (на відміну від металочерепиці).

Багатство кольорів та форм дає свободу у виборі дизайнерських рішень. Кольори всіх колекцій мають натуральні природні відтінки.

Гарантія на бітумну черепицю Катепал становить 20 років, але строк служби набагато більший – 50 років і більше. Доказом цьому є одна з перших покрівель в Україні, вона знаходиться в Харкові, неподалік центру. Дах був змонтований в 1997 році та зберіг всі свої характеристики та зовнішній вигляд.  

Ще однією, не менш важливою перевагою бітумної черепиці є її економічність. Вона полягає в дуже низькому відсотку відходів. Навіть на найскладніших ділянках покрівлі кількість відходів складає всього 3-5 %, на відміну від інших листових матеріалів, де кількість відходів може становити до 30 %.   Тому бітумна черепиця вважається економічним покрівельним матеріалом.

Монтаж бітумної черепиці досить легкий, не потребує додаткових спеціальних інструментів. Монтаж Катепал можна виконувати самостійно, згідно з інструкцією. Інструкцію по монтажу можна знайти на нашому сайті, а також на кожній упаковці черепиці Катепал.

Єдиний момент, на який потрібно звернути особливу увагу – це вентиляція. Так як бітумна черепиця утворює суцільне покрівельне полотно, но необхідно робити виводи для повітря.

×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок