Історія

Katepal OY (Катепал Ой) - один з основних виробників покрівельної і гідроізоляційної продукції в Фінляндії. Завод Катепал (Katepal) заснований в 1949 році, випускає досить широкий асортимент не тільки покрівельних, але і гідроізоляційних матеріалів. Використання найсучасніших технологій, і багаторічний досвід роботи гарантують стабільність і високу якість виробленої продукції.

Гнучку черепицю Katepal OY випускає з 1969 року - практично ідеальний матеріал для вашої скатної покрівлі. Черепиця на основі бітуму Катепал (Katepal), поєднує в собі не тільки міцність каменю, але і еластичність бітуму. Завдяки розробленій системі самонаклеювання зі спеціальним суцільним клейовим складом і перекриттям швів, покрівля з гнучкої черепиці стає практично повністю герметична.

Гнучка черепиця Катепал (Katepal) на ринку надає найширші можливості в дизайні і будівництві покрівель. Сьогодні існує дев'ять оригінальних колекцій і величезна кількість колірних рішень, а також різні геометричні форми, які дозволяють Вам втілити будь-які архітектурні рішення для досягнення гармонії Вашого будинку з навколишнім середовищем. Завдяки прекрасній гнучкості матеріалу, гонт досить легко монтуються на складній покрівлі практично будь-якої геометричної форми.

Бітумна черепиця KATEPAL проводиться тільки з високоякісної сировини.

Європейський сертифікат якості ISO 9001 відповідає всім європейським вимогам EN 544. Ви нічим не ризикуєте! 20 років прямий гарантії від фінського заводу «KATEPAL OY».

Katepal - доступна форма розкоші.

У всьому потрібна основа.

«KATEPAL» виробляє унікальну довговічну основу покрівлі - мембрани, підкладкові килими, єндови.

«KATEPAL» - це надійно.

"МКМ-Груп" є генеральним імпортером фінської бітумної продукції ТМ «Катепал» в Україні

Співвідношення «ціна - якість»

Набагато краще своєї ціни. Виглядає стильно і бездоганно, на протязі всього терміну експлуатації.

Компанія "МКМ ГРУП" є Генеральним партнером виставки InterBuildExpo - 2019.

×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок