Переваги

Бітумна черепиця Катепал прославилася високою якістю і винятковими властивостями. Що й не дивно - фахівці даної компанії вже давно прийшли до висновку, що раціональніше всього випускати різноманітні покрівельні матеріали, виходячи з кліматичних умов місцевості.

Краса

Крім того, дана торгова марка є законодавцем моди у виробництві покрівельних матеріалів, на яку рівняються багато виробників. Чудовий зовнішній вигляд покрівлі від Катепал обумовлений ретельно вивіреними колірними комбінаціями, які дуже гармонійно вписуються в навколишнє середовище. Додавання до складу гнучкої черепиці спеціальних модифікаторів дозволили не тільки домогтися поліпшення найважливіших показників для даного типу покрівельного покриття - довговічності, міцності і еластичності, а й завдяки різноманіттю форм і колірних рішень така покрівля формує і доповнює архітектурні рішення в самих різних стилістичних напрямках.

Без перебільшення бітумна черепиця Катепал відкрила нову еру в дизайні покрівель. Кожна з форм черепиці надає даху дуже оригінальний, самобутній вид, а кольорове розмаїття представляє найрізноманітніші можливості для створення неповторного вигляду Вашого будинку. Наприклад, черепиця «Дюна» завдяки темним вкрапленням нагадує поверхню піщаної дюни, що виблискує на сонці, а відтінок черепиці «Теракота» намалює у вашій пам'яті картини далекого минулого: знатні родові маєтки, королівські замки ...

Практичність

Гнучка черепиця Катепал, як багатошаровий пиріг, складається з основи-склополотна, на якому тримаються всі наступні шари: СБС-модифікований бітум, кам'яна посипка, клейовий шар. Покрівля Катепал не боїться підвищених температур, ультрафіолету, дощу, снігопадів, не дозволяє поширюватися мікроорганізмам. Вона буде зберігати свої початкові властивості протягом багатьох десятиліть. Кам'яні гранули роблять таку покрівлю особливо міцною і захищеною від погодних впливів.

Така черепиця вогнестійка і навіть при тривалому впливі вогню ваша покрівля не загориться. Матеріал дуже гнучкий, тому легко і надійно вкриває складні за формою покрівлі, куполи, арки і т.д. без перевитрати матеріалу.

Торгова марка Katepal гарантує високу якість, надійність в експлуатації і індивідуальність.

Величезний перелік переваг, які вивели гнучку черепицю Катепал на перші позиції, можна презентувати наступним чином: незначна вага, яка значно спрощує процес монтажу покрівлі. Формувати і збирати допоміжні кроквяні конструкції немає потреби. Використання вузькоспеціалізованого інструменту не потрібно. Економія на доставці матеріалу.

У процесі виробництва використовуються тільки найкращі матеріали, які виробляються лідерами світового ринку.

Нижня поверхня черепиці більш ніж на 50 відсотків складається із захищеного плівкою, самоклеючогося бітумного шару, що не тільки робить процес установки на каркас даху більш спрощеним, але і забезпечує більш високу швидкість монтажу.

Покриття має вражаючі показники стійкості і насиченості палітри кольорів. Характеристики стають доступними завдяки процесу керамізації грануляту.

Крім черепиці, покриття включає безліч допоміжних елементів і аксесуарів з СБС-модифікованого еластомеру, які закривають самі легко вразливі місця і дозволяють створити в прямому сенсі «ідеальну покрівлю».

Шар гранул, що покриває верхній шар перекриття глибоко впроваджується в бітум, забезпечуючи цілісне полотно захисту.

Склополотно, яке використовується при виробництві, має неймовірні показниками міцності. Його універсальна технологія виробництва, в тандемі з нитками із скловолокна, забезпечує високу міцність полотна.

Гнучка черепиця Катепал збережуть свої основні параметри навіть при температурі -25 С. Якості не змінюються навіть тоді, коли показники термометра піднімаються до відмітки в +110 С. Діапазон температур робить можливим використання гнучкої покрівлі в будь-якому кліматичному поясі світу.

Еластичність черепиці дозволяє проводити процес її установки навіть коли температура навколишнього середовища негативна. Це в черговий раз доводить, що черепиця Катепал відноситься до числа унікальних всесезонних матеріалів.

Черепиця від компанії Катепал є підсумком тривалих наукових і дослідницьких робіт, які були спрямовані на задоволення потреб сучасної будівельної галузі.

Утворилася компанія «KATEPAL ОY» в 1949 році і з того моменту є постійним лідером в сфері будівельних матеріалів для покрівлі.

З кожним роком асортимент пропонованої продукції збільшується, пропонуючи споживачам  неординарні стильові рішення і вражаючі поліпшені параметри.

Термін служби м'якої черепиці - більше півстоліття, що привертає увагу багатьох покупців.

Компанія "МКМ ГРУП" є Генеральним партнером виставки InterBuildExpo - 2019.

×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок