Про черепицю

Гнучка черепиця Катепал добре відома вже протягом багатьох десятиліть. Свого часу бітумна черепиця фінської компанії Katepal стала одним з перших представників м'якої покрівлі на ринку, ставши загальною назвою для всієї аналогічної продукції, що з'явилася в продажу пізніше.

Професійні бітумні продукти Катепал відрізняє доступна ціна, різноманіття кольорів і форм. Ноу-хау компанії - унікальна система самонаклеювання, що дозволяє при монтажі покрівлі створити повністю герметичне покриття з перекриттям швів.

Покращений модифікований бітум найвищої якості і склополотно, з яких виготовлений внутрішній шар черепиці, створюють матеріал практично з нульовим ступенем водопоглинання, тому гнучка бітумна черепиця Katepal не схильна до корозії і гниття.

Склад матеріалу розроблений з урахуванням кліматичних умов України і має високі показники, тепло- і морозостійкості. Верхній шар черепиці складається з кольорових кам'яних гранул, завдяки яким створюється унікальна структура матеріалу, захист від ультрафіолетових променів.

Гнучка черепиця Катепал випускається в різних колірних варіантах і представлена ​​дев’ятьма основними колекціями:

MANSION

перша у світі двошарова черепиця з СБС-модифікованого бітума, що робить його еластичним та дає можливість виконувати роботи по монтажу в холодну пору року попередньо не підігріваючи матеріал. Кольорова гама налічує чотири кольори: Арагон, Бран, Довер, Монтре

 

KATEPAL 3T

класичного вигляду, однотонна, прямокутної форми з трьома пелюстками на гонті. Строгий і консервативний вид м'якої покрівлі Катепал 3Т здатний надати елегантний і спокійний зовнішній вигляд будь-якій будові. Три класичних кольори Katepal 3T: Коричневий, Червоний та Чорний- цього досить для вибору покрівлі, що найбільше личить саме Вашій будівлі.

 

KATEPAL AMBIENT

різні за формою пелюстки імітують двошарову черепицю, створюючи рельєфний малюнок на покрівлі. KATEPAL Ambient ніби повторює форму природних ландшафтів, створюючи дивовижну форму даху. П’ять дивовижних кольорів: Темна Охра, Сріблястий Корал, Аравійське Дерево, Чорне Золото, Мускатний Горіх.

 

Rocky

– імітує старовинну гонтову покрівлю та виконана в традиційній для такої покрівлі кольоровій гамі: Теракота, Осінній Клен, Балтика, Тайга, Блакитна Лагуна, Чорний, Стиглий Каштан, Махагон, Мідний Відлив, Граніт, Дюна.

 

KATRILLY

– високоякісна гнучка черепиця Катепал з привабливим тривимірним ефектом, неповторний вигляд якої створюється завдяки об'ємним «тіням» в кожній «соті» на поверхні матеріалу. Кольорова гамма витримана в максимальній гармонії з природою, про що говорять назви кольорів: Кора дерева, Дюна, Зелень Мохова та Осінній Червоний.

 

JAZZY

гнучка черепиця Катепал з оригінальним «мозаїчним» малюнком шестикутної форми. Ефектна гра світла і тіні, що досягається завдяки змішуванню в верхньому шарі забарвлених в основний колір і чорних гранул, додає поверхні глибину і обсяг.

FOXY

нарізка м'якої черепиці Katepal Foxy у вигляді правильних ромбів створює ілюзію професійної, фальцевої і сланцевої покрівлі, а легке затемнення кожного гонту надає покрівельного покриття візуальний обсяг. Дана серія відмінно підходить як для великих, так і для маленьких скатів і покрівельних конструкцій.

 

CLASSIC KL

– класична м'яка черепиця Катепал шестикутної форми м'яких шляхетних відтінків з однотонною заливкою. Ідеальний бюджетний варіант облаштування покрівлі, доступний за ціною широкому колу покупців.

 
×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок