Плоскі покрівлі

Катепал – лідер плоскої покрівлі

Плоскі покрівлі на українському ринку поки що асоціюються з міськими забудовами або промисловими об’єктами. Але все частіше  плоскі покрівлі можна побачити на приватному будинку.

Плоскі покрівлі хоч і мають таку назву, але вони ніколи не бувають абсолютно плоскими. Вони мають невеликий кут нахилу для того, щоб на даху не застоювалась вода.

Плоскі покрівлі бувають двох видів

  • Неексплуатована покрівля. Така покрівля розрахована на те, щоб на ній можна було вільно пересуватися для здійснення профілактичних робіт або щоб очистити стічні канали.
  • Експлуатована покрівля. Площа покрівлі використовується для різних потреб: від розміщення зелених зон, до басейнів та автостоянок.

Плоскі дахи обов’язково повинні включати такі елементи як канали для відведення води та вентиляцію. Так як таку покрівлю майже не видно ззовні, тому естетична привабливість не відіграє велику роль.

Професійні рулонні матеріали для плоскої покрівлі Катепал – це найкраще рішення для вашої будівлі:

  • ви отримаєте оригінальний вид будинку
  • додаткова площа для ваших потреб
  • простота в обслуговуванні
  • довговічність

Щоб купити рулонні матеріали Катепал для плоскої покрівлі, звертайтесь до спеціалістів МКМ ГРУП. Більше 10 років ми є генеральним імпортером Катепал в Україні.    

Отримайте консультацію, телефонуйте вже зараз (067) 363 77 11

Одношарові покрівельні мембрани з клейовими смугами
Двошарові покрівельні системи

Фінські дороги вже сьогодні стають зеленими.

Майбутнє з низьким вмістом СО ₂ - це сьогоднішня реальність. У Фінляндії вже сьогодні використовують відходи виробництва бітумної черепиці Katepal для виготовлення дорожнього покриття.  Асфальтне покриття містить близько 50 відсотків бітуму, частину якого можна замінити переробленим бітумом.

З кожним роком таке «озеленення» стає все масштабніше. Викиди СО₂ зменшуються, зберігаючи навколишнє середовище. Крім цього, така переробка економічно вигідна для виробників, адже дешевше здавати матеріали на переробку, ніж на звалище.

Сьогодні великі команди українських науковців, державних служб та підприємств вже працюють над одним з найголовніших завдань – збереженням планети. Ми не знаємо скільки часу потрібно на те, щоб максимально знизити цей негативний вплив на планету. Але сьогодні ми можемо обирати. Катепал – це поєднання найкращих фінських традицій, багаторічного досвіду, сучасних технологій та розробок. Купуючи екологічний продукт, ви долучаєтесь до кращого майбутнього нашої планети!

×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок