Гнучка черепиця KATEPAL колекції Jazzy відрізняється цікавим кольоровим оформленням. 

Черепиця колекції Ambient легко передає дух середньовічної епохи, перетворюючи будинок в справжній замок. 

Katepal Mansion – двошарова черепиця нового покоління для виготовлення якої використовується традиційний для Katepal СБС-модифікований бітум.

Функціональна краса з Фінляндії

Якісна покрівля з 1949

Катепал - це провідний фінський виробник бітумної продукції.

Лінійка продукції складається з широкого вибору бітумної покрівлі та гідроізоляційних матеріалів, вироблених на сучасному і високоавтоматизованому обладнанні.

Про черепицю KATEPAL

Бітумна черепиця KATEPAL має складну структуру - результат довгих розробок і випробувань, що дозволив створити ідеальний матеріал для покрівлі.

Армуючої основою бітумної черепиці Катепал є - склополотно, що забезпечує чудову стабільність розмірів і форм, а також здатний витримати значне поздовжнє розтягання. Неткане склополотно є кращим вибором для основи бітумної черепиці.

Виробництво

Завод «KATEPAL ОY» використовує у виробництві продукцію тільки всесвітньо відомих постачальників, які можуть забезпечити кращу якість армуючої основи для серійних матеріалів.

Мінеральні гранули захищають бітум від ультрафіолетових променів, забезпечують стильний зовнішній вигляд і створюють об'ємну форму кольору. Довгий і ретельний процес керамізації гранул створює захист від води і вигоряння на довгі роки.

Бітумна черепиця

Якісна покрівля – це гарантія безпеки та затишку. Яку ж покрівлю обрати для свого даху? Це питання не дає спокою багатьом майбутнім власникам будинку. Сьогодні існує дуже багато різновидів покрівлі. Від металочерепиці, ондуліну, сланцю до композитної черепиці, бітумної черепиці та ін. Особливе місце в цьому списку займає саме м’яка покрівля. Адже бітумна черепиця має безліч переваг, ось тільки деякі з них:

  • фінська якість, підтверджена вимогливими європейськими сертифікатами якості
  • легкий монтаж, не потребує спеціальних інструментів
  • підходить для дахів будь-якої складності
  • гарантія від заводу 20 років, а термін експлуатації більше, ніж півстоліття
  • стійкість та насиченість кольорів – пасуватиме будь-якому будинку
  • м’яка покрівля Катепал зберігає свої властивості при температурах -25⁰С до +110⁰С
  • підходить до будь-якого кліматичного поясу
  • не потребує спеціального догляду

При виробництві бітумної черепиці Катепал використовуються тільки перевірені постачальники відомих брендів. А бітум, з якого виробляється покрівля, проходить безліч перевірок, перш ніж потрапити на лінію виробництва.  Саме тому м’яка покрівля має такий великий термін експлуатації.   

При використанні підкладкових килимів Katepal, кут нахилу покрівлі може становити від 3 ̊. А можливість використання бітумної черепиці на покрівлі з кутом нахилу до 90 ̊ дозволяє втілити будь-які дизайнерські рішення.

Для того, щоб купити бітумну черепицю Катепал, ви можете звернутись в наш офіс у Києві. В нашому відділі продажу ви знайдете зразки продукції та комплектуючих, отримаєте якісну консультацію, а також матимете точний розрахунок покрівлі. Наші спеціалісти здійснюють виїзд на об’єкт для точних замірів. Також купити бітумну черепицю ви зможете у наших дилерів, їх контакти можна знайти в розділі нашого сайту «Де купити».

Компанія МКМ ГРУП – генеральний імпортер бітумної черепиці   Katepal в Україні. Вся м’яка покрівля Katepal виробляється на єдиному заводі у Фінляндії.

×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок