Гнучка черепиця KATEPAL колекції Jazzy відрізняється цікавим кольоровим оформленням. 

Черепиця колекції Ambient легко передає дух середньовічної епохи, перетворюючи будинок в справжній замок. 

Katepal Mansion – двошарова черепиця нового покоління для виготовлення якої використовується традиційний для Katepal СБС-модифікований бітум.

Функціональна краса з Фінляндії

Якісна покрівля з 1949

Катепал - це провідний фінський виробник бітумної продукції.

Лінійка продукції складається з широкого вибору бітумної покрівлі та гідроізоляційних матеріалів, вироблених на сучасному і високоавтоматизованому обладнанні.

Про черепицю KATEPAL

Бітумна черепиця KATEPAL має складну структуру - результат довгих розробок і випробувань, що дозволив створити ідеальний матеріал для покрівлі.

Армуючої основою бітумної черепиці Катепал є - склополотно, що забезпечує чудову стабільність розмірів і форм, а також здатний витримати значне поздовжнє розтягання. Неткане склополотно є кращим вибором для основи бітумної черепиці.

Виробництво

Завод «KATEPAL ОY» використовує у виробництві продукцію тільки всесвітньо відомих постачальників, які можуть забезпечити кращу якість армуючої основи для серійних матеріалів.

Мінеральні гранули захищають бітум від ультрафіолетових променів, забезпечують стильний зовнішній вигляд і створюють об'ємну форму кольору. Довгий і ретельний процес керамізації гранул створює захист від води і вигоряння на довгі роки.

×
Форма замовлення
×
Зворотній дзвінок